Zkušenosti a certifikace

Zkušenosti a certifikace

Iva Matyášová

Iva Matyášová

Průvodkyně vnitřní a vnější krásy

Od kojeneckého věku r. 1966 jsem byla často v přírodě, vždy jsem měla hodně pohybu a věnovala se moderní gymnastice, kterou jsem později vedla jako trenérka pro děti předškolního věku. Od r. 1977 jsem závodně běhala a tento sport mě rekreačně provází doposud. V roce 1988 jsem se poprvé přihlásila do kurzu jógy, která ve mě otevřela další otázky života. Krůček po krůčku jsem zkoumala potraviny a jejich vliv na tělo a postupně jsem absolvovala mnoho kurzů u českých i zahraničních lektorů se zaměřením na krásu, zdraví a osobní rozvoj. Od r. 2000 jsem certifikovaná lektorka a konzultantka metody Feng Shui, kde harmonizaci prostoru propojuji s harmonizací člověka.

Mnohaleté životní výzvy jsem uchopila jako dary na podporu osobního rozvoje. Intenzivní práce na sobě mi postupně projasnily tělo a život, doslova u mě proběhl totální restart.

V r. 2018 se mi dostalo velkého požehnání a tím bylo přestěhování na Pálavu, kde jsem vědomě přijala a nasála do svého života její blahodárné působení.

Vnitřní hlas mě vede k šíření učení regenerace a omlazování, proto jsem vytvořila pobytový program s názvem ŽIVOTNÍ RESTART.

Mé zkušenosti a vzdělání

  • Jsem absolventkou trenérské školy jógy Č.A.J., z.s., která spolupracuje s Karlovou Univerzitou – Fakultou tělesné výchovy a sportu a s Filosofickou fakultou v Praze. Jedná se o tradiční jógu směřující k sebepoznání a osobnímu růstu.
  • V roce 2019 jsem získala profesní kvalifikaci sportovní masáže od ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v Praze pod spisovou značkou MSMT – 30213/2014.
  • Jsem zasvěcena do III stupňů REIKI u mistra Borise Tichanovského a na základě vlastní intuice a vzdělání u mayské indiánky Arbolity Pashak z Mexika se věnuji šamanské cestě moudrosti, léčení člověka, obytného prostoru a planety.
  • Díky postupu na své cestě poznání jsem absolvovala terapeutickou a masážní Univerzitu Oneness, kde jsem prošla školením garantovaného terapeuta Awakeningu a hlubokým duchovním procesem. Od března 2017 předávám Deekshu, která probouzí vnitřní sílu, uzdravuje na úrovni fyzické, psychické a duchovní.
  • Prošla jsem dvanáctikrokový kurz kvantové fyziky vedený Dr.Joem Dispenzou se zaměřením na koherenci srdce a mozku.
  • Absolvovala jsem Školu celostní architektury u předních českých i zahraničních architektů se zaměřením na využití geomantie, vlivů zemských a kosmických sil na dlouhodobý pobyt člověka, posvátné geometrie a vnímavosti k životnímu prostředí, které si neustále obohacuji praxí a samostudiem. Jeden z mých nejoblíbenějších učitelů a inspirátorů je irský celosvětově známý a uznávaný Architect Michael Rice z Irska.
  • Disponuji certifikáty ze seminářů Školy tvaru a kompasu, Školy Ba-Gua a pěti prvků, intuitivního Feng Shui a energie čchi.
  • Jsem i autorkou knížky pro děti, která nese název „LESNÍ PŘÍBĚHY S VÍLOU LILOU“. Vedle úcty k fauně a floře knížka vypovídá o vzájemné pomoci a péči, v dnešní době tolik potřebné. Příběhy jsou poučné, uvolněné, mají vývoj a přitom u dětí vyvolávají fantazii, tedy vnitřní pokrok a podnítí k zamyšlení. Inspiruje mne příroda a vnitřní vedení. Knížku si můžete zakoupit přímo v Apartmánu Vital i s mým podpisem.

Certifikace

Pálava je místo krásné a harmonické.
Stačí se jen zastavit.

Provozovatel: Iva Matyášová, IČ: 49945912
vytvořil pixelhouse.cz