VIP Služby

OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA

Ohromující výsledky tajné receptury

Pocta věčné kráse a mládí, které existují v každém člověku

KRÁSA

Základním pilířem omlazovací procedury je mládí a krása, kterých dosahujeme vhodnou stravou, kvalitním spánkem, sportem, psychickou pohodou, nebo regenerační kůrou. Položte si však otázku, zda je Vaše krása trvalá, zda Vás naplňuje a cítíte se spokojeně.

Já osobně jsem byla od dětství často v přírodě a pohyb byl vždy mou vášní. Závodně jsem se věnovala joggingu a tento můj oblíbený sport mne provází doposud, jen jsem vyměnila stadiony za lesní stezky. Také jsem se věnovala jako trenérka moderní gymnastice. Později jsem začala cvičit a studovat jógu, která mi otevřela nové rozměry a další otázky života. Zkoumala jsem potraviny a jejich vliv na tělo a postupně jsem absolvovala velké množství vzdělávacích programů u českých i zahraničních lektorů se zaměřením na krásu, vitalitu a osobní rozvoj. Od r. 2000 jsem certifikovaná lektorka a konzultantka metody Feng Shui se zaměřením na harmonizaci prostoru a člověka, což je také jedna z cest ke vnější a vnitřní kráse.

Přestože jsem v průběhu života čelila mnohaletým výzvám, nezlomilo mě to, ale naopak, posílilo a to právě díky práci na sobě - na svém růstu. S přibývajícím věkem jsem začala pozorovat mizení vrásek a proměnu těla. Jsem živým důkazem, že vše jde, když se opravdu chce. Platí přísloví „Když je žák připraven, učitel přijde“. A právě v době mého rozkvětu jsem poznala ženu, která mi svěřila tajné receptury indických Bohyň. Od doby praktikování se mi začala prozařovat pleť ještě víc,cítím se lehce, svobodně a naplněně. Mou proměnu umocnilo v r.2018 přestěhování na Pálavu, kde jsem vědomě přijala a doslova nasála její blahodárné působení. Vnitřní hlas mě vede k šíření tohoto učení, kdy kreativní síla a správně využívaná energie se aktivně podílí na velké alchymii - na trvalé proměně člověka.

 

UVĚDOMĚLÁ CESTA

Ano, klíčem k věčnému mládí a kráse je cesta pro Vás, kteří se uvědoměle rozhodnete propojit svůj rozum s citem, což u člověka podporuje vyváženost vnitřního klidu a síly. Poté následují všechny procesy omlazování viz. níže v bodech. 

 

PROCES OMLAZUJÍCÍ PROCEDURY

 Proceduru provádíme uvnitř v sálku s krbem a dřevěnou podlahou s výhledem do zahradní oázy, vinohradů a lesa, nebo v přilehlém zahradním parku.

PROCES č. 1/ TRANSCENDENCE EGA

Omlazovací proceduru zahajujeme v hlavě, kde sídlí ego, které je největší „překážkou“ osobního vývoje. Pokud ego potlačíte a tváříte se, že neexistuje, jednoho dne Vás nemile překvapí tvrdým pádem do reality. Jedinou možností, jak skutečně transcendovat nižší aspekty lidské osobnosti, je přijmout je, pochopit a následně vědomě povznést na aspekty blahodárné.

PROCES č. 2/ RECEPTY MLÁDÍ

Do poznámkových bloků si přenesete několik jednoduchých receptů na získání pružného těla a vitality

PROCES č. 3/ ŠIVOVA LÁZEŇ

Očistná květinová koupel

PROCES č. 4

Tajemství mantry a klíčové ásány

PROCES č. 5

Ukončení procesu a přijetí mládí, krásy a energie

DOPORUČENÍ

 • Ručník
 • Polštářek, karimatka
 • Volný oděv, pohodlné přezůvky
 • Poznámkový blok, psací pomůcky
 • Navléknout si 21 korálků pro pevnost nejlépe na vlasec, které si při cvičení posunujete v ruce, ať nemusíte počítat

Cena: 4000 Kč/ 170€/ 4h

Těším se na setkání, Iva Matyášová

 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA

  Pálava je místo krásné a harmonické.
  Stačí se jen zastavit.

  Provozovatel: Iva Matyášová, IČ: 49945912
  vytvořil pixelhouse.cz