+420 605 861 136   REZERVUJTE PŘÍMO NA WEBU PRO NEJLEPŠÍ CENU   ONLINE REZERVACE

Životní restart

OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA

Tajemství indických Bohyň

Páry / Jednotlivci / Skupiny

Pocta věčné ženské podstatě a mysteriu, které existuje v každé ženě.

CO JE TO KRÁSA

Základem omlazovací procedury je krása, která má v naší společnosti mnoho podob a mnoho způsobů jak ji dosáhnout (kvalitní spánek, sport, strava, plastické úpravy těla, psychická pohoda, regenerační kůry a další). Položte si však otázku, zda Vás Vaše krása naplňuje, jak se všeobecně cítíte a zda Vás krása a všeobecná spokojenost obklopuje trvale. Osobně jsem byla od kojeneckého věku r.1966 často v přírodě, vždy jsem měla hodně pohybu a věnovala se moderní gymnastice, kterou jsem později vedla jako trenér pro děti předškolního věku. Od r.1977 jsem závodně běhala a tento sport mě rekreačně provází doposud. V roce 1988 jsem se přihlásila do kurzu jógy k ženě, které jóga a vše co s ní souvisí  po rodinné tragédii doslova zachránila život. Jóga mne velmi oslovila a otevřela ve mně další otázky života. Krůček po krůčku jsem zkoumala potraviny a jejich vliv na tělo a postupně jsem absolvovala nesčetné množství různých kurzů u českých i zahraničních lektorů se zaměřením na krásu, vitalitu a osobní rozvoj. Od r. 2000 jsem certifikovaná lektorka a konzultantka metody Feng Shui, kde harmonizaci prostoru propojuji s harmonizací člověka. Přestože jsem mnoho let čelila životním výzvám – nezlomilo mě to a s přibývajícím věkem jsem začala na sobě pozorovat, že mizí vrásky a mé tělo se mění. Platí přísloví „Když je žák připraven, učitel přijde“. A právě v době mého rozkvětu jsem poznala ženu, která mě zavedla do chrámu indických Bohyň a svěřila jejich velké tajemství. Od doby praktikování se mi začala prozařovat pleť, cítím se lehce, svobodně a naplněně. Mou proměnu umocnilo v r.2018 velké požehnání a tím bylo mé přestěhování na Pálavu, kde jsem vědomě přijala a nasála do svého bytí její blahodárné působení. Vnitřní hlas mě vede k šíření tohoto učení, kdy ženská kreativní síla a energie správně využívána se aktivně podílí na proměně člověka a světa na bezpečné a šťastné místo.

CESTA PRO UVĚDOMĚLÉ

Možná již někteří z Vás tuší, co je klíčem k věčnému mládí. Ano, je to cesta pro ty z vás, kteří se rozhodnou uvědoměle a trvale propojit svůj rozum s citem, na základě kterého se naváže na všechny procesy omlazování viz. níže v bodech. Než Vám předám tajné recepty indických Bohyň, potřebuji se ujistit, zda jste na tak velké změny připraveni. Záměrně píši slovo „připraveni“, neboť se proces omlazování týká i mužů. I ve Vás muži je ukrytá vnitřní žena a po její aktivaci lze dosáhnout pozice POKOJNÉHO BOJOVNÍKA. Tedy pravého Muže v plné síle a lásce, kde na startu samotném stojí prozařování, tedy proces mládnutí, stejně jako to probíhá i u mého Muže. Zkrátka startujeme vnitřní rovnováhu, která se u obou pohlaví projevuje restartem těla.

PROCES OMLAZUJÍCÍ PROCEDURY

Omlazující procedura probíhá v našem komplexu VITAL PENZION v oblasti Pálavy, která je považována za nejvýznamnější silovou zónu ČR. Tvar Pálavy nápadně připomíná  tělo věstonické Venuše – Bohyni Matku plodné Země a dotek její moudrosti podporuje naše procesy. Proceduru provádíme uvnitř, nebo v našem zahradním parku.

PROCES č. 1/ TRANSCENDENCE EGA

Proces omlazování zahajujeme v hlavě, kde sídlí ego, které je největší „překážkou“ duchovního vývoje. Člověk, který zapře vlastní ego a zarputile tvrdí, že žádné nemá, jej nemůže nikdy transformovat, neboť si na tuhle zkušenost nikdy ani „nesáhne“. Tento člověk pak vypadá jemně, žije a chová se tak, jako by žádné ego neměl. Ve skutečnosti je v sobě zcela zapře a zřejmě se k němu nikdy nepropracuje, protože nemá možnost jej uchopit. Žije „vedle“ svého ega a vypadá jako bytost plná soucitu a štědrosti, ale je z něj cítit přetvářka, jako by si na něco hrál. Neuvědomuje si, že má v sobě něco, co popírá a lže tak sám sobě. Cokoliv, co v sobě potlačíme a tváříme se, že neexistuje, nás jednoho dne nemile překvapí a nás čeká o to tvrdší pád do reality. Jedinou možností, jak skutečně transcendovat nižší aspekty lidské osobnosti, je přijmout je, pochopit a následně vědomě povznést na aspekty blahodárné.

PROCES č. 2/ RECEPTY MLÁDÍ

Do svých poznámkových bloků si přenesete několik jednoduchých receptů na získání pružného těla a vitality včetně záznamu průběhu cvičení a manter.

PROCES č. 3/ ŠIVOVA LÁZEŇ

Očistná koupel mezi květinami

PROCES č. 4

Protahovací příprava + mantra s odhalením tajemství 

PROCES č. 5

Obřad ukončení procesu a přijetí mládí, krásy a energie od krásné Bohyně Šakti 

DOPORUČENÍ

 • Ručník
 • Karimatka, polštářek
 • Volný oděv, pohodlné přezůvky
 • Poznámkový blok, psací pomůcky
 • Navléknout si 21 korálků, které si při cvičení posunujete v ruce, ať nemusíte počítat

Cena: 4000 Kč/ 4h

 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA
 • OMLAZUJÍCÍ PROCEDURA

  Pálava je místo krásné a harmonické.
  Stačí se jen zastavit.

  Provozovatel: Iva Matyášová, IČ: 49945912
  vytvořil pixelhouse.cz